Podaruj bliskiej osobie Voucher na kurs rysunku i malarstwa.

Wprowadzamy vouchery na kursy w Mako Academy!

Podaruj bliskim dawkę kreatywności! Pragniesz ufundować kurs rysunku na urodziny dziecka? A może chcesz spełnić marzenia drugiej połówki z okazji Walentynek? W Mako Academy już dziś wychodzimy naprzeciw naszym klientom i oferujemy vouchery na wszystkie kursy rysunku i malarstwa w Poznaniu. Dzięki nim Twoi bliscy mogą zanurzyć się we wspaniałym świecie sztuki i czerpać nieprzebraną radość z tworzenia. Dowiedz się więcej!

Vouchery na kursy rysunku i malarstwa w Poznaniu

Już dziś możesz skorzystać z jednego z naszych voucherów i podarować jako prezent bliskiej Ci osobie. Przykładowo, maluchom, które chciałyby przeżyć wspaniałą, artystyczną przygodę, oferujemy voucher na wakacyjny kurs rysowania dla dzieci. Twoja żona pragnie rozwijać swoje pasje? Jeśli tak, podaruj jej voucher na kurs rysunku i malarstwa „Moim Hobby”, który pozwoli jej wspaniale rozwinąć wyobraźnię!

Chcesz zaskoczyć bliskich niecodziennym prezentem na Boże Narodzenie? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem będzie voucher na kurs dla młodzieży i dorosłych w ferie zimowe. Wystarczy zapakować voucher w estetyczną kopertę lub eleganckie pudełko, aby ukochana osoba zyskała fantastyczny upominek! Twoja przyjaciółka pragnie poszerzyć horyzonty, a przy okazji – spektrum zainteresowań? Podaruj jej wyjątkowy prezent z głębi serca – voucher na urodziny, który pozwoli jej poznać kreatywne metody tworzenia rysunków! A może bliska Ci osoba pragnie związać przyszłość z zawodem artystycznym? W takiej sytuacji świetnym pomysłem będzie voucher na kurs rysunku „ASP”, „Liceum Plastyczne” lub „Podstawy”. W ich ramach pod okiem doświadczonych artystów nauczy się ona pracować z teksturami, cieniem, światłem, walorem, jak również i kompozycją. Nasze zajęcia zapewnią jej świetną bazę do dalszego rozwoju zdolności artystycznych – wystarczy podarować jej voucher na Dzień Dziecka, Wielkanoc lub Mikołajki. Interesuje Cię voucher na kurs rysunku „Portrety”? Świetnie, również i taki mamy w swojej ofercie! Świetnie się on sprawdzi jako prezent na imieniny lub Dzień Matki. Z kolei wakacyjny kurs rysunku dla dorosłych i młodzieży to świetna okazja do nauki wyrażania własnej wrażliwości artystycznej. Jeśli więc szukasz prezentu dla siostry lub narzeczonej, voucher na te zajęcia okaże się strzałem w dziesiątkę!

Dodatkowe informacje o voucherach
Voucher w formie karty podarunkowej przeznaczony jest na większość kursów w ofercie Mako Academy. Może on obejmować całą kwotę kursu lub tylko jej część – w zależności od Twoich potrzeb. Wszystkie zajęcia, za wyjątkiem tych wakacyjnych, prowadzone są przez cały rok szkolny, od początku września do końca czerwca. Nie wiesz, na jakie warsztaty chciałaby się zdecydować bliska Ci osoba? Jeśli tak, możesz wybrać voucher na dowolny kurs z oferty (na określoną kwotę). Jak otrzymać kartę podarunkową? Wystarczy, że zadzwonisz na numer 570 950 155 lub napiszesz na adres [email protected] i ją u nas zamówisz. Następnie przyślemy na Twój e-mail fakturę, po opłaceniu której otrzymasz voucher na swoją internetową skrzynkę pocztową. Jeśli chcesz, możesz odebrać go również w siedzibie Mako Academy, przy ul. Żmigrodzkiej 41/49. Zapraszamy!

voucher kurs rysunku i malarstwa
voucher kurs rysunku i malarstwa w poznaniu.